Trio Lift Asansörleri 0850 259 91 99

         Asansör Bakım Servis Sözleşmesi

        Asansör bakımı servisi sözleşmesi firmamız tarafından yapılan bina – site yönetimleri tarafından incelenen ve yönetimler arasında anlaşma sağlandık dan sonra yazılı olarak mevcut olan asansör servisi – asansörler için sürekli bakım – servisi anlaşması imzalanır. Bu anlaşma içerisinde mevcut asansörün genel özellikleri bina yönetimleri sorumlulukları, sorumluluk alanları, firma yetkileri, sorumlulukları, garanti kapsamları ve asansörler hakkında genel yaptırım maddeleri yer almaktadır. Bakım sözleşmesi ile birlikte firma asansörle ilgili kendine ait olan bütün sorumlulukları yazılı sözleşme ile bünyesine almış bulunur.

        Asansör Bakımı Anlaşması Yapıldıktan Sonra :

Tesisteki asansör için belirli bir gün aralığı verilerek her ay verilen gün içerisinde asansör servisi incelemesi asansör bakım servisi – servisi hizmeti yerine getirilir ve asansör bakım anlaşması yapılan tutar üzerinden faturalandırılır.

► Tesisin asansörü hakkında doğa bilecek bütün  asansör arızaları için firmamız sorumludur ve ücretsiz olarak asansör servisi hizmetini tesise vermekle yükümlüdür.

► Asansör arızası firmamıza bildirilerek en kısa sürede müdahale edilmesi şartıyla arıza kayıt altına alınır ve firma asansör servisi sorumluları tarafından tesis yerine gidilerek asansör  arızasına müdahale edilir.

►  Asansör arızasına  müdahale etme süresi Trio Lift Asansörleri tarafından maksimum iki (2) saat olacak şekilde garantisi verilir.

Bu şekilde bakım anlaşması imzalanan tesis bir ay içerisinde bakım servis bedeli haricinde arızalar için (parça değişmediği sürece) hiçbir şekilde asansör servisi  bakımı tamiri bedeli adı altında ödeme yapmakla yükümlü tutulmamaktadır.

Trio Lift Asansörleri, Asansör Servisi Bakımı Anlaşmasını Bu Şekilde Yürütmektedir.

asansör servisi  asansör bakımı asansör onarımı asansör firmaları asansör servisleri asansör bakım fiyatı asansör tamiri bakım asansör bakım sözleşmesi asansör firması asansör bakım ücretleri asansör tamircileri asansör firmaları bakımı asansör servis sözleşmesi asansör bakım sözleşmesi asansör bakımcısı asansör sözleşmesi nedir aylık asansör bakımı asansör bakım ücretleri